Nebim V3


Çok Şirket Desteği
 
Yurtiçi ve yurtdışındaki şirketlerinizi, bayilerinizi, konsinye satış noktalarınızı ana şirketinize bağlı iş ortakları olarak eş zamanlı entegre bir şekilde yönetin.

Çok Uluslu Operasyon Desteği:  Yurtdışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetin.


ERP'den Raporlama: Nebim V3 ERP'nin standart raporları yanı sıra sektörel, farklı KPI'ların kullanıldığı veri ambarı ve hazır dashboardların sunulduğu iş zekası uygulamalarıyla tüm raporlama ve analizlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirin.

Ürün Birleştirme (Set-Takım) ve Ayırma: Kendi başına satıla bilirliği olan ürünlerinizi bir araya getirerek farklı tek bir ürün kodu altında birim maliyetleri bozmadan Set ürün olarak takip edin.

Depo Mobil Uygulamaları : Mobil cihazlar üzerinde çalışan Nebim V3 Mobil uygulamaları ile depo işlemlerinizi kontrollü ve verimli bir şekilde gerçekleştirin.

Kategori Yönetimi ve Ürün Özellikleri : Ürünlerinizi; ürün hiyerarşisi, sezon, koleksiyon ve ürün özellikleri ile tasnif ederek etkin kategori yönetimi yapın.

İndirim Kampanyaları Yönetimi : Perakende satış, toptan satış, müşteri ve personel için birden çok farklı indirim kampanyalarını bir arada yönetin. indirim çeki, para puan ve hediye kartı işlemlerinizi takip edin.

 V3 Pos ve Arka Ofis : Nebim V3 POS ile tüm perakende satış, satış iade ve değişim, mağaza masrafları, satış sonrası servis ve destek gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin, mağaza kasalarınızda satış hızınızı artırın.

E-Fatura : Nebim V3 E-Fatura uygulamaları ile; peraknede ve toptan e-fatura süreçleriniz birlikte çalıştığınız özel entegratörler ile entegre yürütebileceğiniz gibi (BIMSA, eFinans, ING), alternatif olarak Nebim V3'ü GİB'in portali ile entegre ederek de yürütün.

V3 - Yeni Nesil ÖKC (Ödeme Kaydedici Cihaz) Entegrasyonu : Nebim V3’ün fatura, e-Fatura, e-Arşiv fatura, kampanya, CRM ve diğer yeteneklerini kullanmaya devam ederken Yeni Nesil ÖKC'ler ile entegre olun.

Taksitli Perakende Satış ve Sonradan Teslim Satış : Taksitli satış işlemleri ve sonradan teslim satışlarınızı, kefil, limit, ödeme, istihbarat, teslimatçı gibi tüm süreçlerle verimli bir şekilde takip edin.

Ve daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.  

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER