NCR E-10 15" Dokunmatik Yeni Nesil Yazar Kasa

NCR E-10 performans, sağlamlık ve enerji tasarrufu ögelerini bir araya getiren yeni buluşların ürünü bir tasarıma sahiptir. En son teknoloji kullanılarak üretilmiş, şık ve modern bir görünüme sahip yenilikçi bir POS çözümüdür. Küçük ve kompakt yapısı ile geleneksel POS Çözümlerinin aksine az yer kaplar, size çok yönlü yapılandırma seçenekleri sunar. NCR E-10 donanımsal özellikleri ile fansız çalışma sağlayan devrimsel bir termal soğutma çözümüne sahiptir. Ayrıca sağlam alüminyum döküm gövdesi zorlu perakende koşulları için üretilmiştir. Menteşeli kabini ile hızlı onarım, aletsiz erişim ve servis olanağı sağlar. NCR E-10 her alanda perakende için üstün değer sağlayan ekonomik bir çözümdür. POS yatırımınızın ömrünü maksimize ederken; maliyetlerinizi minimuma indirmek için tasarlanmıştır.

Mobil cozumlere Karsı Neden Endustriyel Yazıcı?

 1. 7/24 çalışmaya göre tasarlanmıştır. Minimum 10 sene çalışma ömürleri vardır. Diğer yazıcılar uzun süreli kesintisiz kullanıma karşı endüstriyel yazıcılar kadar dayanıklı değildir.
 2. Pos yazıcılar 3 inch rolu kullanmaktadır. (mobil POS'lar 2 inch) (1 satır ∼40 char, Mobil POS ∼26 char fonta göre değişken)
 3. Rulo boyları standart mağaza kullanımında 90 metreye kadar çıkabilmektedir. (Mobil POS'lar 15 mt)
 4. Endüstriyel yazıcılar ortalama 30 ürünlük bir satış üzerinden bir ruloda ∼185 fiş kesebilirken,Mobil POS'da ∼20 fiş kesilebilmektedir.
 5. Her işlemden sonra kağıt «Otomatik Kesici» tarafından kesilmektedir. 1 milyon fişlik ömrü vardır.
 6. Kafa ömrü 52 milyon satır.
 7. Pos yazıcılarda Barcode generator ile barkod basabilme özelliği kullanılmaktadır.
 8. Veri Tabanı Desteği: SQL Server Veri tabanı ile entegrasyon imkanı.
 9. Ürün Değişimleri Artık Çok Kolay : Satış fişlerinde oluşan barkod sayesinde, müşteri daha sonra ürün değişimine geldiğin, sadece ilgili barkodu okuturak satış bilgilerine erişerek, hızlı ve doğru bir şekilde değişim işlemleri tamamlanabilmektedir.

NEBIM V3 - NEBIM WINNER ILE ENTEGRASYON

NCR POS REFERANSLARI

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
 • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER