04
16

Nebim V3 ERP’nin Nisan 2016 Versiyonu Yayınlandı(Nebim V3 Ver.16.4.1)

Kaynak: Nebim | Kategori: Versiyon

Nebim; Türkiye’nin önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici markalarının tercih ettiği ERP yazılımı olan Nebim V3’ün Nisan 2016 versiyonunu kullanıcılarının hizmetine sundu. Nebim; bu versiyon sayesinde yalnızca kullanıcılarını Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar ile entegrasyona hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda Nebim V3’e birçok yeni özellik ve uygulama da ekliyor.

Haberin Devamı »

03
16

BESIKTAS: "Nebim verimlilik calismalari sayesinde is süreclerimizde ilave bir ivme kazandik."

Kaynak: Nebim | Kategori: Diğer Haberler

Beşiktaş Bilgi Teknolojileri Müdürü Halit Hatman: “Nebim verimlilik çalışmaları sayesinde iş süreçlerimizde ilave bir ivme kazandık."

Haberin Devamı »

02
16

BESIKTAS: Yeni stadımız VODAFONE Arena’nın aCılısında YN oKC gecisini Nebim ile birlikte basarılı bir sekilde gerceklestirdik.

Kaynak: Nebim | Kategori: Diğer Haberler

Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak özellikle yeni stadımıza, yuvamıza döndüğümüz bu günlerin coşkulu kalabalığında Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (ÖKC) geçiş projemizi hayata geçirdik. Futbolcusuyla, teknik kadrosuyla, taraftarıyla tüm Beşiktaşlıların yuvası olan Vodafone Arena’ya, birlikte akın ettiği ve tüm Beşiktaş camiası için gurur vesilesi olan, yuvaya dönüş günlerinin coşkusunu yaşadığımız bu özel günlerde hayata geçirmemiz gereken başka bir projemiz daha vardı. Nebim ile her geçen gün gelişen iş birliğimiz, kanuni bir gereksinim olan Yeni Nesil ÖKC geçiş sürecinde de devam etti ve Nebim V3 YN ÖKC entegrasyonu projemizi başlattık. Açılış günümüzde Nebim ve diğer tedarikçi firmalarımızın üstün katkıları ile Vodafone Arena’da bulunan dört Kartal Yuvası’nda, aynı anda Yeni Nesil ÖKC Hugin VX 675 geçişi başarılı bir şekilde tamamlandı.

Haberin Devamı »

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER