musteri iliskileri yonetimi (crm)

Nebim Winner - Satış Sonrası Destek

Winner Satış Sonrası Destek, müşterilerin satın aldığı ürünler ile ilgili yapılacak tadilatların takip edildiği, arızalı ve sorunlu(renk solma, dikiş atma vb.) olarak bildirilen ürünlerin kayıt altına alınarak müşteriye form dökümünün verildiği, ürünlerin dışarıdaki bir servise gidiş / dönüş takibinin yapıldığı, raporlandığı ve analiz edildiği uygulamadır.

Winner Satış Sonrası Destek'in Temel Faydaları

Müşteri Memnuniyeti ve Daha İyi Hizmet: Müşteriden form basılarak teslim alınan ürünün, müşteriye teslim edilene kadar olan tüm işlem adımları kontrol altına alınır ve müşteri bilgilendirilir. Bu sayede müşterilerin memnuniyet derecesi ve verilen hizmet kalitesi artırılır.

Problemli Ürünlerin Analizi: Problemli ya da arızalı ürünler ile ilgili çeşitli raporlar alınarak analizi yapılır. Bu sayede kalite denetimi sağlanır. Hangi ürünlerde ne tür problemlerin yaşandığı detaylı olarak takip edilir. Bu verilere göre satın alma ve üretim siparişleri daha doğru ve ayrıntılı planlanır.

Müşteri ve Personel Bazında Denetim: Telefon konuşmaları kayıt edilerek müşteri ve personel bazında denetim sağlanır. Müşteriye yerinde verilen servisler kolaylıkla takip edilir.

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER