depo yonetimi

Nebim Winner Paket Hazırlama ve Sevkiyat (Mobil): Paket Hazırlama ve sevkiyat uygulaması, depolarda hızlı ve kontrollü sevkiyatı sağlayan depo otomasyon sistemidir.

Paket Hazırlama ve Sevkiyat (Mobil)' ın Temel Faydaları

Hızlı ve Kontrollü Sevkiyat: Ürünler paketlenirken sipariş veya sevk emri kontrolü yapılır. Bu sayede sadece siparişi ve sevk emri bulunan ürünlerin kontrollü bir şekilde paketlenmesi sağlanır. Ürünlerin sevkiyatı sırasında sadece paket barkodları okutularak hızlıca çıkışları yapılır.

Paket İçerik Listesi ve Paket Takip Raporları: Paket içerik listesi ile paketi oluşturan ürünlerin detayları paket üzerindeki listede belirtilir. Paket takip raporları ile paketi hazırlayan kullanıcı, paket hazırlama zamanı, paket toplam adedi, sevk bilgisi gibi bilgiler alınarak depodaki paketlerin takibi yapılır.

Paketlenmiş Ürünün Serbest Stoktan Ayrı Takip Edilmesini Sağlayan Depo Yönetimi: Paketlenen ürünler gerçek zamanlı olarak sekiyat deposuna taşınır. Böylelikle sevkiyata hazırlanmış paketlerin ürün miktarları ile serbest depo stok miktarları ayrı ayrı takip edilebilir.

*** Nebim Winner Stok Sayım Online (Mobil)

Winner Stok Sayım (Mobil); merkez veya mağaza depolarındaki ürünleri, barkod okuyuculu el terminalleri aracılığıyla online ya da offline olarak en yüksek hız ve en az hata ile sayarak fiili envanter bilgisini oluşturmayı sağlayan uygulamadır.

Stok Sayım (Mobil)' ın Temel Faydaları

Daha Pratik ve Hızlı Sayım ile Artan Verim: Sayım işlemi el terminalleri aracılığı ile ürün barkodları okutularak yapıldığından hız ve pratiklik sağlanır. Böylelikle mağaza personelinin, ürün sayım işlemini gerçekleştirmek için depolarda ürünleri el ile saymalarını, sayım yapılacak günlerde mağazalarını erken kapatmalarını ve fazla mesaiye kalmalarını ortadan kaldırır.

Winner Entegrasyonu ile Daha Az Hata: Sayım anında el terminalleri Winner veritabanı ile entegre çalışır. Ürün adetleri barkod okutulmasıyla Winner'a kayıt edilir. Kayıtlar Winner Stok'taki kayıtlar ile birebir kontrol edildiğinden dolayı olmayan ürünlerin okutulması, fazla ya da az adetlerde sayım yapılması ile ilgili hataların önüne geçilir.

Daha Sık Sayım ile Kontrollü Envanter Yönetimi: Mobil cihazlar ile sayımlar daha pratik ve hızlı yapıldığından, periyodik sayımlar çok daha kısa aralıklarla gerçekleştirilebilir. Bu sayede ürünleri mağaza ve depo bazında daha sıklıkla sayarak mağaza envanterleri kontrol altına alınmış olur.

*** Nebim Winner Stok Giriş Çıkış Hareketleri (Mobil)

Winner Stok Giriş Çıkış Hareketleri (Mobil), belirlenen depo ile ilgili ürün giriş veya çıkış işlemlerinin yapılmasını sağlayan uygulamadır.

Stok Giriş Çıkış Hareketleri (Mobil)'nin Temel Faydaları

Kontrollü Ürün Kabul ve Sevkiyat: Ürünlerin depo giriş çıkışlarında sipariş veya sevk emri kontrolü yapılır. Bu sayede sadece siparişi ve sevk emri bulunmayan ürünlerin stok giriş ve çıkış hareketleri engellenerek tam kontrollü ürün kabul ve sevkiyat gerçekleştirilir.

Hızlı ve Etkin Depo Yönetimi: Deponun herhangi bir yerinde bulunan ürünler mobil cihazlar aracılığı ile okutularak stok giriş çıkış hareketleri hızlıca gerçekleştirilir. Bu işlemler gerçek zamanlı bir şekilde veritabanına kayıt atılarak ilgili irsaliye ve kontrol formları anında yazıcıdan dökülür.

*** Nebim Winner Raf Takibi (Mobil)

Nebim Raf Takibi(Mobil) uygulaması raf bazında stok barkotları okutularak raf takibi yapılan uygulamadır.

Winner Raf Takibi (Mobil)' nin Temel Faydaları

Raf bazında stok takibi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır Raf kodları belirlenerek raflara kaç adet ürün girişi veya çıkışı yapılmış takip edilerek, raf bazında stok takibi hızlı ve kolay bir şekilde yapılır, zaman kaybı önlenir.

Raf takibi sistematik bir şekilde yapılacağından hata önlenir mağazalardaki veya depolardaki raflarda bulunacak ürünler ve ürün sayıları sistem tarafından belirlendiği için raf takibi sistematik bir şekilde yapılacağından hata önlenir.

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER