entegrasyon ve veri aktarimi

Nebim Winner - Web Üzerinden Veri Transferi

Web Üzerinden Veri Transferi, merkeze devamlı online bağlı olarak çalışan mağazalarda İnternet bağlantısı kesildiğinde mağazaların çalışmalarına devam etmelerini sağlayan; bunun yanı sıra bayilerin merkezden kendilerine ait bilgileri alarak muhasebe kayıtlarını takip etmelerini sağlayan uygulamadır.

Web Üzerinden Veri Transferi'nin Temel Faydaları

Online Çalışan Mağazalarda Satışların Girilmesinde Süreklik; mağazaların, İnternet bağlantısı kesildiğinde satışa devam edebilmeleri ve tekrar İnternet bağlantısı sağlandığında satış bilgilerini merkeze otomatik aktarılabilmeleri sağlanır.

Bayilerin Muhasebe Kayıtlarını Oluşturmalarında Kolaylık; Franchise'ların (bayilerin) merkez veritabanındaki verilerini kendi veri tabanlarına aktararak kendi muhasebelerini takip edebilmeleri sağlanır.

Parametrik Yapı İle Kontrollü Veri Aktarımı; Web Üzerinden Veri Transferi'ni kullanacak her kullanıcı için ayrı ayrı yetkilendirme yapılır, otomatik yapılacak aktarımlar mağaza bazında tanımlanır.

Nebim Winner - Dış Veri Al Gönder

Winner Dış Veri Al Gönder Veri Transferi; merkezden mağazalara stok kartı, fiyat ve irsaliye bilgilerinin gönderildiği, mağazalardan satış ve irsaliye bilgilerinin otomatik olarak merkeze aktarıldığı, excel ve txt formatında hazırlanmış dosyaların da aktarımlarının gerçekleştirildiği uygulamadır.

Winner Dış Veri Al Gönder Veri Transferi'nin Temel Faydaları

Doğru Veri Aktarımı ile Güncel Bilgi Oluşturma: Farklı veri tabanları arasında stok kartları, alış satış irsaliye faturaları, transfer fişleri, cari ve muhasebe hareketleri gibi işlemler manuel veya otomatik olarak aktarılarak kullanıcıların işlemleri tekrar yapması engellenerek verilerin güncelliği sağlanır.

Yönetilebilen Veri Aktarımı: Offline çalışan mağazaları bulunan firmalar için; merkez veritabanındaki stok kartı, fiyatı, transfer fişleri gibi bilgiler mağazalara belirlenen saatlerde gönderilirken, mağazalarda yapılan satış ve transfer fiş bilgileri de aynı şekilde belirlenen saatlerde otomatik olarak merkez veritabanına aktarılır.

Gerektiğinde Farklı Programlar ile Entegrasyon: Stok kart bilgileri, Alış / Satış irsaliye ve faturaları, sipariş fişleri, perakende satış gibi işlemler, excel ve txt olarak Nebim Winner a uygun formatlarda hazırlanır ve aktarım yapılır. Bu formatlarda bilgiler hazırlanarak gerektiğinde farklı programlara da aktarılabilir.

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 10 yılı aşkın süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • Arı Bilişim olarak, perakende ve diğer ticari sektörlerde siz değerli müşterilerimizin, yazılım, donanım, sarf malzeme, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarınıza yönelik verim arttırıcı çözümler sunmaktayız.
  • Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak, hep birlikte güzel başarılara imza atmayı hedefliyoruz.
Kampanya ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi yakından takip edin!
 

TWITTER