halojen | is zekasi

Nebim Winner - Halojen Standart Sürüm

Halojen, Winner ile toplanan verileri depolayan, istenilen formatlarda raporlanmalarını ve analizlerini sağlayan, kullanıcıların doğru bilgi ile karar vermelerini destekleyen veri ambarı ve iş zekası uygulamalarıdır. Nebim Halojen Standart Sürüm, küçük ve orta ölçekli firmaların raporlama ve analiz ihtiyaçlarına cevap verir.

Halojen Standart Sürüm' ün Temel Faydaları

Veri Analizi ile Hızlı ve Doğru Kararlar: Satış, stok, sipariş, cari hesap ve muhasebe verilerinin raporlanmasını, farklı açılardan analizini ve "dashboard" şeklinde görüntülenmesini sağlayarak, iş performansının ölçülmesini ve trendlerin izlenebilmesini kolaylaştırır.

Müşterileri Daha İyi Tanıyarak Ciro Arttırma: Toptan ve perakende müşterilerin satın alma alışkanlıklarını analiz ederek, müşterilerin farklı kriterlere göre gruplandırılmalarını sağlar. Belirlenen müşteri gruplarına daha sonra Winner SMS veya e-mail yolu ile duyurular atılabilir; çeşitli promosyonlar düzenlenerek çapraz satış gerçekleştirilebilir.

Hedeflenen/Gerçekleşen Verilerin Karşılaştırılması ile Performans Ölçümü: Halojen' de Ciro, Envanter, Kalan Hafta Sayısı, Satış Adet/Tutar gibi her değer için hedef girilebilir. Bu hedefler gerçekleşen değerlerle karşılaştırılarak performans ölçümü sağlanır.

Nebim Winner - Halojen Kurumsal Sürüm

Halojen, Winner ile toplanan verileri depolayan, istenilen formatlarda raporlanmalarını ve analizlerini sağlayan, kullanıcıların doğru bilgi ile karar vermelerini destekleyen veri ambarı ve iş zekası uygulamalarıdır. Nebim Halojen Kurumsal Sürüm, orta ve büyük ölçekli firmalar için, zengin veri modeli ve hazır raporlar sunan, esnek rapor geliştirme ve rapor paylaşımı özellikleri sağlayan iş zekası platformudur.

Halojen Kurumsal Sürüm'ün Temel Faydaları

Hazır Raporlar ve Zengin Veri Modeli ile Hızlı ve Doğru Kararlar: Firmalara uyarlanabilen, hazır raporlar ve zengin veri modeli ile Nebim'in 40 yılı aşan sektörel bilgi birikiminden yararlanarak, daha hızlı ve doğru kararlar almayı sağlar.

Raporların Otomatik Güncellenmesi ile Zamandan Kazanç: Kullanıcıların düzenli olarak aldıkları raporların, sadece bir kez geliştirilerek otomatik güncellenmesini ve e-mail ya da Web üzerinden paylaşımını gerçekleştirerek, zamandan kazanç sağlar.

İstenilen Bilgiye, İstenilen Ayrıntıda, Hızla Ulaşabilme: Kullanıcıların kendi raporlarını ve analizlerini kendileri hazırlayabilmeleri ve alt detaylara inebilmeleri sayesinde, istenilen bilgiye, istenilen ayrıntıda hızla ulaşabilmelerini sağlar.

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 4 yılı aşkın bir süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak, Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • SO CHIC Hakan Sezgin: 'Nebim Sayesinde Müşterilerimiz ile İletişim Kurmaya Başladık.'
  • Merinos Ergun Özcan 'Merinos Mağazaları ve Bayileri Nebim ile Tek Merkezden Yönetiliyor'
  • B&G Store Seyid Nebati:'En iyi yazılımı bile aldığınızda en önemli etken onu uygulayacak ekiptir'
  • Divarese Oktay Şahin: 'Nebim ile tüm mali ve stok/satış raporlarını takip ediyoruz'.

TAKIP ET