GT3

nebim winner

İşletmenizdeki verimi en doğru ve güvenilir bir şekilde arttırmak için ihtiyacanız olan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımıdır.

Detayli Bilgi

GT3

Halojen Kurumsal

Orta ve büyük ölçekli firmalar için, esnek rapor geliştirme ve rapor paylaşımı özellikleri sağlayan iş zekası platformudur.

detayli bilgi

GT3

halojen standart

Halojen Standart Sürüm, küçük ve orta ölçekli firmaların raporlama ve analiz ihtiyaçlarına cevap verir.

detayli bilgi

GT3

winextra

Nebim Winextra, değişen piyasa koşullarında firmaların Nebim yazılımlarından sürekli verim ve karlılığı elde ederek rekabette bir adım önde olmalarını sağlayan bir çalışma şeklidir

detayli bilgi

GT3

donanim urunleri

El Terminallerinden fatura yazıcılarına, barkod okuyuculardan serverlara kadar birçok konuda ihityacınızı karşılayabilecek donanım ürünlerinde sizlere çözüm sunmaktayız.

detayli bilgi

GT3

sarf malzemeler

İhtiyaca göre özel ebatlarda, istenilen baskı metoduna göre oluşturulan, farklı renk seçenekleri olan barkod etiketleri ve ribonlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

detayli bilgi

2006 yılında faaliyetlerine başlayan Arı Bilişim, 4 yılı aşkın bir süredir, trakya bölgesinde Nebim Yazılım ile işbirliği içindedir. Sertifikalı yazılım uygulama uzmanları ile, yeni projelerde ve karşılaşılan sorunlarda optimum çözümler sunmaktayız. Edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi sizlerle paylaşmak, Nebim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Nebim ürünlerinin demolarını izlemek üzere ziyaret edilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  • SO CHIC Hakan Sezgin: 'Nebim Sayesinde Müşterilerimiz ile İletişim Kurmaya Başladık.'
  • Merinos Ergun Özcan 'Merinos Mağazaları ve Bayileri Nebim ile Tek Merkezden Yönetiliyor'
  • B&G Store Seyid Nebati:'En iyi yazılımı bile aldığınızda en önemli etken onu uygulayacak ekiptir'
  • Divarese Oktay Şahin: 'Nebim ile tüm mali ve stok/satış raporlarını takip ediyoruz'.

TAKiP ET